Arkadaslar Adsense den bı uyarı aldım bakarmısınız

B1ackRam

wmzilla.com
Üye
Evet arkadaslar asagıdakı resımde goruceksınız bılgısı olan illaki vardır diye düsündüm daha yeniyim pek anlmamıyorum

düne kadar hersey onaylıydı 31 augustosda ödeme alıcaktım fakat böyle bir uyarı aldım ne yapmam gerekir korkulcak bisi varmıdır? ödeme planını nasıl yapmam gerekır yardımcı olabilirse biri cok sevinirim iyi forumlar.

nukeci

wmzilla.com
Üye
Ödeme istediğiniz banka Türk bankası mı? TL hesap mı? Adresiniz Türkiye adresimi?

egebilisim

wmzilla.com
Üye
Ahmet(@nukeci) Abimizin soruları doğru. Adsense € Banka :tl olursa kabul etmez.

Ancak adsense arada ödeme yollarını sıfırlıyor. Güvenlik amaçlı. Tekrar dene istersen

B1ackRam

wmzilla.com
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ödeme istedigim banka alman bankası, Hesap € üzerine gelmesi lazım çünkü almanyada ikamet edıyorum ben adsenseyide almanyadan aldım zaten burada yapmam gereken nedir ödeme seklı belırtın dıyor bi yapmadan size sorayım dedım fayzla bılgım olmadıgından

inforesim

wmzilla.com
Üye
Çek ilemi Havale ilemi vs. ödeme alacağını belirtmemişsin sanırım. Ondan kaynaklanan bir durum. Tekrar ayarlarını kontrol et.

B1ackRam

wmzilla.com
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tmm arakdaslar tesekkürler orada ödeme seklı belırtırken IBAN ve BIC i nasıl doldurmam gereklidir?

ByAkman

wmzilla.com
Üye
BIC kodu bankanın kodu dur yani şöyle söyleyeyim Türkiye İş Bankası : ISBKTRIS şeklindedir. Almanyada ki bankanın da bu şekilde bir kodu vardır.

IBAN ise bankadaki hesabının uluslararası banka kodudur. Bankadan alma zorunluluğu yok kendinde hesaplayabilirsin bi şekilde

BDesign

wmzilla.com
Üye
Sorununuz çok basit,

Adsense hesabında hiç bir ödeme şekli bulunmamakta.

Örnek ödeme şekilleri,

Kredi kartı
EFT
Paypal

Yani oradaki menülerden ödeme şekillerinizi düzenlemeniz gerekmekte.

B1ackRam

wmzilla.com
Üye
ödememi almıs bulunmaktayım cok sevindim :)