Biraz Dikkatli Olalım Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Carizmatic

wmzilla.com
Üye
Arkadaşlar domain satış konularında lütfen tüm seçenekleri inceleyip ona göre teklif verin. Tekliften sonra ödememek gibi bir şansınız yok. Ya teklif yapmayacaksınız ya da ödemeyi yapacaksınız. Bu genel kuraldır,benim koyduğum bir kural değil. Sonuçta ihale kime kalırsa o alır. Bizlerde ticaret yapıyoruz bu nedenle dikkatli olmalıyız. 3 adet domaine teklif geldi ve satın alınmadı.

Önce param yok denildi anlayışla karşıladım paypal denildi (ki ödeme seçeneklerine paypalı asla koymadım çünkü kullanmıyorum) yine tamam deyip paypal hesabı açtım. Paypal'a ise ücret gönderilmedi.

-trade normalde çok mağdur durumda olsam bile kullanmayacağım bir seçenektir. Fakat iki üyeninde lakayıt tavırları insanı çileden çıkarıyor. Kendilerini bana -trade yapma gibi bir seçenekleri yok,elimde tüm deliller mevcuttur ki bu kadar anlayışa rağmen delillerimi sunar gerekli cezalarını veririz. Çünkü haklı olduğum ve mağdur olduğum halde üstüne üstelik birde anlayış gösterdim.

Bir ihaleden sonra teklif gelmiş ve domain o kişinin adına kalmışsa birde ben o kişiye 3-4 gün müddet veremem. Böyle birşey mümkün değil. Hadi neyse dedim yine bu süreyi ve daha fazlasını verdim. Ama hala aynı lakayıt tavırlar.

Engineer ve Melisa adlı üyelere -trade hakkımı gönderdim. Anlayışımı suistimal ettikleri ve ödemeyi yapmayıp lakayıt tavır sergiledikleri için ikisi hakkında şikayet konusu açıyorum ki kimle ticaret yapıp kimle yapmayacağınıza karar verin.

Kod:
http://f1209.hizliresim.com/11/9/cu14m.jpg
Homurtu.com Domain Satılıktır.

hiçbir konumda Paypal ödeme seçeneği yok iken Paypal ödemesi yapacağını söyleyen üyeye yine anlayışlı bir şekilde hesap açtığımı belirtip verdim. Yok bugün yok yarın dedi sonra 2 hafta sonra dedi daha sonra birdahaki ayın 15'i dedi :) Ya Sabır..

Not : Bilgilendirme konusudur! , Anlayışınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...