C++ Dersleri: 01-"Merhaba Dunya!"

The-Ice

wmzilla.com
Üye
Merhaba arkadaşlar, zaman buldukça kendim ne kadar ilerlediysem sizlere de ne biliyorsam hatırlatacağım. Daha önce az da olsa bilirdim tamamen unuttum sonra C++'ı tekrar hatırlamaya çalışıyorum,sizlere de ufak da olsa bir şeyler öğretmek amacındayım.

Ders Linki

Sorularınızı başlık altından alabilirim.

inforesim

wmzilla.com
Üye
Derslerini takip edeceğim üstadım :) Bayadır c++ öğrenmek istiyordum. ama c # arasında kalıyordum. Sence fark var mı ? + Videoyu hangi program ile çektin ? (Swf şeklinde).

NaMLu

wmzilla.com
Üye
Derslerini takip edeceğim üstadım :) Bayadır c++ öğrenmek istiyordum. ama c # arasında kalıyordum. Sence fark var mı ? + Videoyu hangi program ile çektin ? (Swf şeklinde).
Eğer donanımla alakan yoksa ve çok geniş kapsamlı program yazmayacaksan c++ fuzûli kod yazmaktan başka bir şey değil kendine eziyet edersin :) Ama c++ öğrenirsen çoğu dili çok rahat öğrenebilirsin.

The-Ice

wmzilla.com
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok detaylı bir anlatım olmuş,ellerinize sağlık hocam. Ayrıca player'da muhteşem :)
Programın adı BB FlashBack. C++ biraz hamallık ama her bir şeyin ana dili olunca mecburen öğrenmek zorunda kalıyor insan :) Bundan sonra C#'a ben de direk geçicem zaten :)

proghammer

wmzilla.com
Üye
Eğer donanımla alakan yoksa ve çok geniş kapsamlı program yazmayacaksan c++ fuzûli kod yazmaktan başka bir şey değil kendine eziyet edersin :) Ama c++ öğrenirsen çoğu dili çok rahat öğrenebilirsin.
Benim söyleyeceklerimi kardeşim söylemiş zaten :)

C sonra C++ en sonda C# öğrenimini ben tavsiye ediyorum genelde..

Zaten PHP dilini bilen bir insanın C dilini öğrenmesi sadece ve sadece 1 ay diyorum. Sonrası da zaten çorap söküğü gibi gelecektir.. C# da yapamayacağınız bir uygulama yoktur hele yan masaüstü programlama dili ile süslerseniz olay bitmiştir..

XP işletim sistemi hangi dille yazılmış bir araştırın gerisini anlarsınız zaten :eek::eek::eek:

Bu arada dersler içinde emeğinize sağlık arada bende katkıda bulunabilirim :) Takıldığınız yer olursa haber edin yardımcı olayım (Dermişim) :p

The-Ice

wmzilla.com
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim söyleyeceklerimi kardeşim söylemiş zaten :)

C sonra C++ en sonda C# öğrenimini ben tavsiye ediyorum genelde..

Zaten PHP dilini bilen bir insanın C dilini öğrenmesi sadece ve sadece 1 ay diyorum. Sonrası da zaten çorap söküğü gibi gelecektir.. C# da yapamayacağınız bir uygulama yoktur hele yan masaüstü programlama dili ile süslerseniz olay bitmiştir..

XP işletim sistemi hangi dille yazılmış bir araştırın gerisini anlarsınız zaten :eek::eek::eek:

Bu arada dersler içinde emeğinize sağlık arada bende katkıda bulunabilirim :) Takıldığınız yer olursa haber edin yardımcı olayım (Dermişim) :p
Yoo gerçekten çok teşekkür ederim bilen birine daima ihtiyacım var :) Bana ulaşırsanız sevinirim gerçekten :)