wmzilla.com Üyelerine Özel, Herkese 1 Aylık Pingil Bedava !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inforesim

wmzilla.com
Üye
Pingil Nedir ?
Pingil indexlenmemiş sayfalarınızın, Daha hızlı indexlenmesini sağlayan bir sitedir. Bu siteden alacağınız kodu, Sitenize ekleyerek daha hızlı index alabilirsiniz ! (Kim İstemez ki :p) Ayrıca, Pinglenen sayfaların vb. istatistiğini de sizin için tutar !

1 Aylık Pingil Üyeliğini Nasıl Alabilirim ?

İlk olarak, Buraya girin ve

E-Posta Adresiniz : Pingil e giriş yaparken, Kullanacağınız ve Onaylayacağınız mail adresiniz.

Referans : wmzilla.com

Yazmanız yeterlidir. wmzilla.com ayrıcalığı ile Hemen 1 aylık pingil üyeliğini ücretsiz alabilirsiniz :)

CaddeAktif

wmzilla.com
Üye
hemen 2 sitem için kayıt ettim sağolasın. ama ping 'e tıkladığımızda normal ping sayfaları gibi ping atmıyor direk ana sayfaya gidiyor

CaddeAktif

wmzilla.com
Üye
yha ping nasıl atılıyor biri anlatsın. verdiği kodu siteme ekledim resme tıkladığı zaman ping atıyormu yoksa başka bir yerden mi yapılıyor

inforesim

wmzilla.com
Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yha ping nasıl atılıyor biri anlatsın. verdiği kodu siteme ekledim resme tıkladığı zaman ping atıyormu yoksa başka bir yerden mi yapılıyor
Kodu sitene eklemen yeterli, Siten de girilen sayfaları otomatik olarak pingliyor. Ekstra çaba yok yani (Ve bu işlemi her sayfa için 1 defa yapıyor).

ByONDER

wmzilla.com
Üye
gayet başarılı bir sistem kullanmaya başladığımdan bu yana sitem çok çabuk indexlenmeye başladı kullanmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :)

Auswitch

wmzilla.com
Üye
Google ping servisinden daha hızlı gerçekten. :) Teşekkür ederim Alparslan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...